26 Януари, 2017 14:58, обновена 26 Януари, 2017 15:22 660 0

• обрат-
  • контрола

"Червените" поведоха с 2:0, но отстъпиха с 2:4

ЦСКА допусна обрат срещу Рубин (Казан) (ВИДЕО) - 1

ЦСКА загуби с 2:4 от руския Рубин (Казан) втората си контрола от зимния подготвителен лагер в Испания. По-лошите новини за тима на Стамен Белчев са около Станислав Манолев, който се контузи тежко в самия край на срещата.

Резултатът за "червените" откри Станислав Манолев в 24-ата минута. Малко по-късно Руи Педро удвои с красиво прехвърлящо изпълнение от границата на наказателното поле.

Българският тим обаче задържа преднината си от два гола само две минути, защото Жонатас намали в 34-ата, а четири минути преди края на първата част Рубин дори изравни чрез Магомет Оздоев.

През втората част руският тим изцяло обърна резултата в своя полза чрез Илзат Ахметов (71') и Мию Цакташ (88').

В предната си контрола ЦСКА надигра Локомотив (Москва) с 2:1.