3 Февруари, 2017 19:50, обновена 3 Февруари, 2017 19:54 535 0

Локомотив (Пловдив) с престижно равенство

• локомотив пловдив

"Смърфовете" направиха 2:2 с руския участник в Лига Европа Ростов

Локомотив (Пловдив) с престижно равенство - 1
Снимка: Официален сайт на Локомотив (Пловдив)

Локомотив (Пловдив) записа второ равенство в четвъртата си проверка на подготвителния лагер в Турция.

Днес "черно-белите" завършиха наравно 2:2 с руския ФК Ростов. Головете за Локомотив отбелязаха Александър Тунчев в 72-та и Мартин Камбуров от дузпа в 87-та минута.

Първите десет минути на двубоя бяха равностойни, а положения пред двете врати на терена на "Глория Спортс Арена" липсваха. В 30-ата минута Ростов откри резултата. Подаване на Илко Пиргов бе овладяно от Андрей Препелица, който прати топката в горния десен ъгъл за 0:1.

В 55-та минута, след разбъркване в наказателното поле на "черно-белите", топката попадна в Полоз, който вкара в горния десен ъгъл за 0:2. В 72-та минута Локомотив отбеляза за 1:2. В 87-та минута Локомотив изравни резултата. Съдията отсъди дузпа в полза на "черно-белите", а капитанът Мартин Камбуров бе точен от бялата точка за 2:2. До края на двубоя липсваха повече положения и двата отбора завършиха при равен резултат.

Следващата контрола на Локомотив е планирана за понеделник (6 февруари) с украйнския ФК Александрия.