8 Февруари, 2012 09:30 623 0

Блекпул и Милуол на осминафинал за ФА къп

• англия
Блекпул и Милуол на осминафинал за ФА къп - 1

Блекпул и Милуол се класираха за осминафиналите на ФА къп, след като спечелиха своите реванши от четвъртия кръг.

"Мандарините" постигнаха впечатляваща победа с 3:0 при гостуването си на Шефилд Уензди. Мат Филипс и Ломано Трезор Луа Луа дадоха преднина от два гола за възпитаниците на Йън Холоуей още до 15-та минута, а Людовик Силвестър оформи крайния резултат през второто полувреме, предаде БГНЕС.

В следващия кръг Блекпул ще гостува на Евертън. Милуол успя да се наложи над Саутхемптън с 3:2 като гост и ще приеме Болтън на осминафиналите.