Машини! Ню Йорк Никс със седма поредна победа в НБА

• шарлът хорнетс

Те успяха да постигнат успех срещу Шарлът Хорнетс - 109-97

Машини! Ню Йорк Никс със седма поредна победа в НБА - 1
Снимка: ЕРА/БГНЕС

Ню Йорк Никс постигна седма поредна победа, след като спечели в "Медисън Скуеър Гардън" със 109:97 срещу Шарлът Хорнетс.

Домакините от Никс изоставаха с 60:66 на полувремето, но затегнаха много играта си в защита след паузата и след 31:16 в третата четвърт осъществиха победен обрат.

Ар Джей Барет се включи много силно в третия период, като в него вкара 18 точки. Канадецът завърши срещата с общо 24, докато ветеранът Дерик Роуз и новобранецът Иманюел Куикли добавиха по 17.

За Шарлът Пи Джей Уошингтън вкара 26 точки, а 21 прибави Тери Розиър.

В другите два мача от тази нощ Атланта Хоукс постигна убедителна победа със 112:96 при домакинството си на Орландо Меджик след 25 точки на Тре Йънг и 22 на Лу Уилямс, докато Минесота Тимбъруулвс се измъкна от последното място в Западната конференция с победа със 134:120 при гостуването си на Сакраменто Кингс. Антъни Едуардс и Д'Анджело Ръсел вкараха по 28 точки за Минесота, а за Сакраменто Харисън Барнс и Морис Харклес бяха най-резултатни с по 20 точки.