Драма на "Армията"

ЦСКА с драматични 3 точки - 1
Снимка: cska.bg

ЦСКА победи Етър с 2:0 в мач от 18-ия кръг на ефбет Лига.

Двубоят започна в 17:30 часа вчера и беше прекратен след 45 минути игра без голове.

Причината бе обилният снеговалеж над "Армията" в София.

В 13-ата минута Етър остана с 10 души на терена. Георги Александров получи директен червен картон. Гредата спаси домакините при опасно положение. "Червените" на няколко пъти пък нямаха шанс в завършващата фаза.

Доиграването започна в 18:30 часа днес.

ЦСКА имаше голям превес във владеенето на топката, но не създаваше чисти положения до 84-ата минута, когато Иван Турицов проби по дясното крило и подаде отлично за Джонатан Линдсет, който с глава прати топката в мрежата.

2 минути по-късно Християн Петров реализира с остър изстрел след разбъркване при корнер.

ЦСКА е лидер във временното класиране на шампионата с 41 точки. Тимът от Велико Търново е последен в таблицата. Основният фаворит за титлата Лудогорец е с 36 т., но има 2 мача по-малко от ЦСКА. Това са основните претенденти за титлата този сезон.