ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Дали е на газ. Германците май си падт по малки камери.
Един виц.
Закъсал автобус с евреи туристи в Германия през ноща. Отишъл шофьора и почукал на една врата - извинете карам един автобус евреи но ми свърши газта. Отговорът бил - съжаляваме много но в къщи имаме само микровълнова.
Израел купува подводници за да може да охранява газопровода ,който смята да строи ,до Италия . И там да се включи в общоевропейската газопреносна система. Това драстично ще свие продажбите на Русия в Европа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 АМА КАК ТАКА
12:20 01.07.2017
2 Контра
Коментиран от #3, #4, #9, #10
14:25 01.07.2017
3 Гост читател
До коментар #2 от "Контра":
Много си прав.За съжаление руснаците и в оръжията вече не са конкурентни. Това им беше останала последната гордост.14:47 01.07.2017
4 КОНТРА
До коментар #2 от "Контра":
ЕЙ МИШОК НЯМА ДА ПИШЕШ ОТ МОЕ ИМЕ.Коментиран от #5
15:11 01.07.2017
5 БУМ БАМ
До коментар #4 от "КОНТРА":
МИ ТОЛКОВА МУ Е АКЪЛА ЕДНО ИМЕ НЕ МОЙ СИ ИЗМИСЛИ15:13 01.07.2017
6 Бай хой
Един виц.
Закъсал автобус с евреи туристи в Германия през ноща. Отишъл шофьора и почукал на една врата - извинете карам един автобус евреи но ми свърши газта. Отговорът бил - съжаляваме много но в къщи имаме само микровълнова.
16:13 01.07.2017
7 Шерифа
Коментиран от #8
18:46 01.07.2017
8 Монго
До коментар #7 от "Шерифа":
И как израелските подводници ще охраняват газопреносните тръби когато излезнат на брега или платформите от които се добиват а те са на повърхността?21:40 01.07.2017
9 Kcaniba
До коментар #2 от "Контра":
Хахаха23:07 01.07.2017
10 Сретан
До коментар #2 от "Контра":
Те и руските самолети са по добри от шведските но изглежда ще купуваме щведски...политика22:45 03.07.2017