Близо 2 часа няма ток в столичния квартал "Младост" 1, предаде БГНЕС.
Вероятно става дума за голяма авария.
Телефонът на електроктроразпределителното дружество ЧЕЗ дава заето и за момента няма информация на какво да се дължи спирането на тока.
Близо 2 часа няма ток в столичния квартал "Младост" 1, предаде БГНЕС.
Вероятно става дума за голяма авария.
Телефонът на електроктроразпределителното дружество ЧЕЗ дава заето и за момента няма информация на какво да се дължи спирането на тока.
Свързани новини
Протест срещу кабинета на Румен Радев се провежда в София
Две катастрофи за часове в София, коли се обърнаха на бул. „България“ и на бул. „Шипченски проход“
Кола се вряза в дентален кабинет в София
"Изправи се.БГ": Столичният общински съвет реши водата в София да поскъпва с 43% в следващите 5 години
София ще разполага с финансова рамка от 1,523 млрд. евро до приемането на Бюджет 2026