Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов поздрави жените за 8 март на страницата си във Фейсбук.
"Честит празник на всички български жени! Бъдете все така неподражаема мека сила и с усмивка се борете в този уж мъжки свят", написа той.
Поставете оценка:
Оценка 1.5 от 24 гласа.