Учителка, която забременяла от 13-годишен ученик, се призна за виновна в сексуален тормоз, съобщи в. „Сън“.
24-годишната Александра Вера е от Великобритания и е изправена пред присъда от 5 години. . Тя е преподавала в училище в Хюстън. Тя среща ученика през лятото на миналата година, малко, след като пристига в САЩ.
Скоро те си разменят номерата и започват афера. Според съдебните документи Вера е завела момчето в дома си. Там го е целунала за първи път и е започнала да го опипва. Двамата правили секс почти всеки ден.
Родителите на момчето, чието име не се споменава, са приемали връзката му. То дори е спало в дома на учителката. Властите се задействали, след като станало ясно, че Вера е забременяла от него.
Като пледира виновна по обвинения за сексуално нападения, учителката избегна възможна присъда от 25 години затвор.