Отидете към основна версия

2 920 1

Мисис България и световни RnВ звезди на модно парти в Монако

  • мисис българия-
  • модно парти-
  • ана иванова-
  • монако

Ана Иванова дефилира с нова колекция бельо

Мисис България Ана Иванова бе забелязана в компанията на световния RnВ изпълнител Mario, който придоби своята известност и покори световните класации с хита "let me lоve you". Двамата бяха заснети по време на модно парти в един от най-бляскавите клубове в Монако, където Марио бе гост-звезда.

Българката живее в Монако от 8 години. Познанството на Ана с RnВ звездата датира от 2010 г., когато е избрана за лице в негов клип, сниман в княжеството.

В компанията на Марио и Мисис България е забелязан и друг RnВ любимец - Sham Pain, в чийто хит "Sexy Black Chocolate" българката отново играе възлова роля.

Световните звезди аплодираха Ана Иванова, която дефилира по подиума с новата колекция бельо на световни марки. 

Преди няколко седмици красавицата засне фотосесия и с модели уникати на стилиста на Версаче - Илиян Рачов.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини