Отидете към основна версия

1 281 0

Лизицки триумфира в Хонконг

  • забине лизицки-
  • хонконг-
  • титла

Това бе първа титлата на WТА от три години за германката

Снимка: БТА

Представителката на Германия Забине Лизицки спечели първата си титлата на WТА от три години, след като се наложи на финала на турнира в Хонконг над чехкинята Каролина Плишкова със 7:5, 6:3.

Водачката в схемата Лизицки губеше с 1:5 в първия сет, но успя да спечели следващите шест гейма и да обърне до 7:5.

Във втория сет германката проби на два пъти сервиса на съперничката и спечели с 6:3, а с това и финала за 78 минути игра.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини