Автобусът на първия отбор на ЦСКА остана без капка нафта в резервоара, алармира вестник „24 часа“.
Това поставя под сериозна въпросителна отиването на футболистите на тренировка. Обичайно „армейците“ тренират в комплекса „Царско село“.
Това е втората автобусна тревога за „червените“, след като возилото на школата излезе от строя заради счупена скоростна кутия.
Пари за ремонт няма, тъй като ЦСКА се намира в състояние на безтегловност заради много натрупани задължения, които новите собственици не са ентусиазирани да плащат. Сред задълженията влизат и сметките за телефони, които все още не са пуснати.
Освен финансова, ЦСКА е и в тежка спортно-техническа криза. Тимът няма гол вече от седем кръга, като дори бе изместен от Локомотив (София) на второто място в „А“ група.
В същото време „Тема спорт“ написа, че освен с Васил Божков, ръководството на ЦСКА води преговори и с други заможни българи.
На „Армията“ се говори, че вече е подготвена молба до съда за започване процедура по фалит на клуба. Тя не е внесена, но ако до петък не се намери решение на проблема с парите, и това може да стане факт.