Отидете към основна версия

2 803 0

Левски ще гони австриец

  • карнер-
  • левски-
  • ръководство

Ръководството на Левски реши да освободи Максимилиан Карнер

Снимка: levski.bg

Първи в черния списък на Левски на нарочените за гонене влезе защитникът Максимилиан Карнер. Австриецът подписа със "сините" през миналото лято за срок от две години, но със сигурност няма да изпълни договора си, пише "Меридиан Мач". Карнер беше привлечен на „Герена" в дни на финансова криза и реално до взимането му се стигна, след като преди това десетина други защитници отказаха на Левски. Австриецът беше твърд титуляр през есента, но не е стъпвал на терена от началото на годината.

Той се контузи по време на подготовката, но това е най-малката причина за трайното му изваждане от състава. На „Герена" бяха привлечени двама нови централни защитници - Сърджан Лукин и Александър Александров, които са много по-висока класа от Карнер.

Освен това в състава ще се завърне и Деян Иванов, който в момента лекува тежка травма. Именно това са причините за раздялата с австриеца, която на този етап е сигурна.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини