Отидете към основна версия

1 203 0

ПСВ: Манолев иска да напусне

  • манолев-
  • псв айндховен-
  • договор-
  • рома-
  • ювентус-
  • нараня-
  • спортинг лисабон-
  • заплата
Снимка: ЕПА/БГНЕС

Българският национал Станислав Манолев иска да напусне ПСВ Айндховен, призна изпълнителният директор на "филипсите" Марсел Брандс пред "De Telegraaf".

Бившият играч на Литекс е готов за ново приключение, въпреки че контрактът му наскоро бе подновен и изтича чак през 2016 година, предаде БГНЕС. "Станислав с удоволствие би преминал в чуждестранен отбор. Ще трябва да изчакаме и да видим дали можем да го продадем. Не е задължително той да си тръгва", сподели Брандс.

Манолев е все по-тежко перо в бюджета на холандския си тим с новата си по-висока заплата, която ще получава от лятото. ПСВ вече е намерил и основната си цел за заместник на българския десен бек - това е колумбиецът Сантяго Ариас Нараня от Спортинг Лисабон. Манолев бе спряган за трансфер в Италия, а за заинтересувани от него се смятат тимовете на Рома и Ювентус.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини