Отборът на пловдивския футболен клуб Марица попаднаха в капана на снежната виелица в турския град Истанбул. Новината съобщиха от самия клуб с публикация в социалните мрежи.
Автобусът на „маринчани“ се намира на 20 км. от турския мегаполис, като вече повече от 4 часа очаква местните органи да разчистят пътя.
Добрата новина е, че към момента всички играчи и треньори са добре и разполагат с всичко необходимо, за да прекарат още доста време на пътя, ако е необходимо.