Отидете към основна версия

2 072 0

Пиронкова попадна в класация за сексапил

  • пиронкова-
  • класация-
  • сексапил
Снимка: ЕПА/БГНЕС

Освен с майсторството на корта, Цветана Пиронкова прави впечатление в Лондон и с визията си. Пловдивчанката бе поставена в топ 10 на "Сън" на най-секси тенисистките, които не са сред големите звезди като Мария Шарапова и Ана Иванович.

"Пиронкова изненадващо съкруши Анастасия Павлюченкова в първия кръг. 25-годишната българска красавица има полуфинал от 2010 година, а в следващия кръг има напълно преодолима съперничка в лицето на Барбора Захлавова-Стрицова и спокойно може да се опита да повтори най-доброто си постижение тук", пише "Сън".

В класацията с красавиците попадат още екзекуторките на Ана Иванович и Мария Шарапова Южени Бушар и Мишел Ларшер де Брито, както и Камила Джорджи, Манди Минела, Аранча Рус, Лорън Дейвис, Клара Закопалова и Елена Веснина.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини