Треньорът на Монако Клаудио Раниери обяви, че иска Димитър Бербатов да остане в отбора и през следващия сезон. Според италианския специалист българинът може много да помогне на тима в Шампионската лига. "Изненадах се от начина, по който Бербатов се интегрира при нас. Знаех, че е играч с опит и качества, но съм изненадан, че помага дори и в защита. Може да ни помогне в Шампионската лига догодина. Затова ако ме питате дали искам да остане при нас - искам. Но това не зависи от треньора", коментира Раниери. Бербатов има договор с Монако до края на този сезон, но ако продължава да се представя добре, няма да е чудно ако остане и след това. Той игра в последния мач на тима, в който Монако направи 1:1 с Лил.
Отидете към основна версия
24 Март, 2014 18:31 1 505 0