Отидете към основна версия

1 505 0

Раниери: Искам Берба в Шампионската лига

  • раниери-
  • монако-
  • бербатов-
  • договор

Наставникът на Монако иска българинът да остане в клуба

Снимка: БТА/АР

Треньорът на Монако Клаудио Раниери обяви, че иска Димитър Бербатов да остане в отбора и през следващия сезон. Според италианския специалист българинът може много да помогне на тима в Шампионската лига.   "Изненадах се от начина, по който Бербатов се интегрира при нас. Знаех, че е играч с опит и качества, но съм изненадан, че помага дори и в защита. Може да ни помогне в Шампионската лига догодина. Затова ако ме питате дали искам да остане при нас - искам. Но това не зависи от треньора", коментира Раниери.   Бербатов има договор с Монако до края на този сезон, но ако продължава да се представя добре, няма да е чудно ако остане и след това. Той игра в последния мач на тима, в който Монако направи 1:1 с Лил.  

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини