Отидете към основна версия

922 0

Григор: Ще ставам все по-добър!

  • димитров-
  • нишикори-
  • тенис

Българинът се закани преди турнира в Монте Карло

Снимка: БТА/АР

Най-добрият български тенисист Григор Димитров обеща повече от достойно представяне на следващия голям турнир, в който ще вземе участие - надпреварата в Монте Карло. Хасковлията отпадна в Маями след трудна загуба от Кей Нишикори в третия кръг, след което потегли за България.

Гришо използва профила си в "Туитър", за да информира феновете какви са последните новости около него, като се закани да остави следа в Монако.   "На път обратно към България. Не е лесно да напуснеш бойното поле, но ще се върна по-силен на клей", обяви Димитров.   Преди турнира в Княжеството обаче Григор ще вземе участие в мачовете срещу Гърция за купа "Дейвис" в Атина. Двубоите в южната ни съседка са от 4-и до 6 април.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини