Отидете към основна версия

953 0

Станислав Манолев: Винаги е хубаво да играеш за националния отбор

  • станислав манолев-
  • наицонален отбор-
  • канада

Българинът има предложения от отбори от няколко страни

Снимка: БТА/AP

Станислав Манолев говори за бъдещето си преди отпътуването на националния отбор на България към Австрия, където ще играе приятелски мач срещу Канада.

„Договорът ми с Кубан изтече и вече водя преговори с ръководството за неговото подновяване. Все още няма нищо конкретно. Имам предложения и от други държави. Тепърва ще преценявам къде ще играя. Първо мисля за националния отбор и след това чакам за конкретни оферти.

Мисля, че Канада е добър отбор. Не съм ги гледал на живо и не мога да преценя точно. Доближават се до стила на Армения. Не мисля, че контролата е излишна. Хубаво е да видиш нови тактики, трябва да се запознаем с новите момчета. Винаги е хубаво да играеш за националния отбор.“

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини