Отидете към основна версия

914 1

Пепе Мурсия: Левски е голям клуб не само в България, а и в Европа

  • хосе мурсия гонсалес-
  • треньор-
  • левски

Треньорът иска сините да конкурират Лудогорец

Снимка: evz.ro

Новият треньор на Левски Пепе Мурсия заяви, че е амбициран да остане за дълго в клуба. Пред „Меридиан мач“ той каза, че иска да изгради отбор, който да се конкурира с Лудогорец и да печели вечните дербита с ЦСКА.

„Българите бяха проучили кариерата и професионалната ми визитка до този момент. Знам, че Левски е изключително голям отбор, не само в България, но и в Европа. През последната година клубът е останал извън евротурнирите, а сега иска да си върне нивото и позициите. Именно това е моята задача. Бързо се разбрах с Левски, тъй като офертата към мен беше много добра.

На първо място искам съблекалня без проблеми, с футболисти, които имат големи амбиции и си и вярват в своите възможности. Искам да направя от Левски силен и конкурентноспособен тим. Целта е да съборим Лудогорец и да побеждаваме вечния съперник ЦСКА. Левски трябва да има стратегия за няколко години напред. Няма да работим с мисъл за няколко мача или месеца.“

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини