Капитанът на Англия Стивън Джерард напусна преди края днешната първа тренировка на тима в Бразилия. Опитният халф се оплаква от напрежение в слабините и затова предпочете да преустанови заниманието. До този момент играчът на Ливърпул беше направил няколко спринта и упражнения. Очаква се повече информация за състоянието на Джерард. Лидерът на "Трите лъва" се оплакваше от подобен проблем и след контролата с Хондурас (0:0) в събота. Първият двубой на англичаните на световното първенство е в нощта на събота срещу неделя от 01,00 часа срещу Италия.
Отидете към основна версия
9 Юни, 2014 19:46 933 0