Новият шеф на Ferrari Марко Матиачи направи критична равносметка на началото на сезона за "черните кончета" и заяви, че всички в тима се чувстват разочаровани от слабия старт. Наследникът на Стефано Доменикали заяви, че на името на Ferrari подхожда съвсем друго представяне и обеща промяна. "Представянето ние далеч от исканото ниво. Всички сме разочаровани. Ще искам по-отговорна работа от всички. Няма да се отказваме и имаме амбиция да постигнем целта си", заяви Матиачи.
Отидете към основна версия
10 Юни, 2014 18:23 1 110 0