Шампионът от последното издание на "Уимбълдън" Анди Мъри говори преди предстоящия 1/4-финал на турнира с българина Григор Димитров. Мъри победи Кевин Андерсън от ЮАР с 6:4, 6:3, 7:6, докато Гришо се справи с 6:4, 7:6, 6:2 с аржентинеца Леонардо Майер. "В момента той е в разцвета на силите си и е много тежък съперник. Чака ме труден мач", заяви Мъри преди двубоя в сряда.
Отидете към основна версия
1 Юли, 2014 12:25 1 273 0