ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Напълно безмислена кола :) и само не ми казвайте че гроздето било кисело и че говоря така щото не съм можел да си я купя защото никой драскащ в този сайт не може да си я позволи
И сега ако и направят специални пътища за нея вс.ще е ок.иначе на ремаркето разтоварваш пред кафето влизаш пиеш едно кафе и обратно в ремаркето и у гаража.
Комшията има предишня модел ама нещо му омръзна та сутринта фана рейса за горубляне та да поогледа тоя как е . Щел да ползва старя за части ако намери днеска по-читаво от тоя модел!
Много хубави халки отпред на бронята, само за теглене. Иначе впечатляващо е че е със суперкондензатори, но нищо повече. Става децата да се гевезат на някоя пистичка, но за не повече от 30 мин. и ш трябва да включват агрегата да зарежда.
Супер е колата.
Карайте си газифицираните голфове и прогнили опелчета. Лежете под гнилите бараки, сменяйте си сами масло и филтри, обикалйте авто моргите за части пета употреба, и викайте ламбото е гадно, няма практическо приложение, и децата да му се радват.
Ахахаах, ганя ганя
Тая консерва ако я опъна по пътя Пловдив- Стара З-ра като стигна в Ст. Загора ще са останали само чистачките. Моята тойота е 2004 - и тя е от 3- тото хилядоетие. Ок?
Абе вие тука идвате само хейт ли да хвърляте ? :D аз не видях един читав коментар... тука пишете, че е много гадна а като мине покрай вас се заглеждате и ааахкате...
Това е кола за богаташи. Как през 3000-та гадина ще караме такова нещо!? Тогава ще сме с йонни, или гравитационни, или други "онни" двигатели. А най-вероятно ще сме холограмни, виртуални, и т.н. и няма да ни трябват коли.
Това не е кола за ежедневно каране бе, става за писта или за магистрала в някоя от белите държави дето имат хубави пътища. Триумф на инженерната мисъл и дизайна, нещо дето може да влезе в серийно производство с малко бройки и цена като за мултимилионери. Ще има да я гледаме само на клипче и снимка и да цъкаме с език колко била зле щото не можем да си я позволим.
Боклук за боклуци ! Трябва да се легне в този ковчег дето ще стърже по земята , а вътре няма място ни за топки , ни за цици :) На трето-половите може и да им хареса , ама надали !
Е нормално. После 12 чак на контакта и пак на линия за 30 минути. Важното е, че тия 30 минути няма да му струват 50лв като на бензинов автомобил ами 15, а може и безплатно (ирония разбира се)
Гост, ти си много (обратното на умен), човеко! Типичният представител на 80те процента. Ти сигурно не знаеш и точните си години дали си 34 или 24. Сигурно грешиш с 10-тина години.
Обяснявам ти умник.
0-999 година - първо хилядолетие
1000-1999 година второ хилядолетие
2000 - нагоре - трето.
Останалите представители на 80-те процента, също да си го запишат!
Огън, кашлица и липса на интелект не могат да се скрият, независимо какво си мислите!
Ами прилича ми на Г*З. Ако двигателят беше 100к.с. и колата струваше колкото обикновена кола, сигурно никой нямаше да иска да се мъчи с такова безформено нещо. Ама като е скъпа и мощна значи е ноо убава.
На червен светофар един до друг спират чичка с Трабант и млад левент с Ламборджини! " Как е , върви ли? " , попитал чичката? " Ами, върви! " , отговорил левентът. "Щот гледам, че не се продават много! " , казал чичката!
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 ламбо
Коментиран от #39
11:24 01.12.2017
2 Бесен Язовец
Коментиран от #5
11:26 01.12.2017
3 аеяуеа
11:33 01.12.2017
4 onq s konq
11:33 01.12.2017
5 Байо
До коментар #2 от "Бесен Язовец":
Типичен пример за паркетен автомобил!И понеже е електрически спокойно можеш да си го караш из хола и коридора и да си го зареждаш от контактите!Коментиран от #38
11:34 01.12.2017
6 MasterBoy
11:35 01.12.2017
7 Бате Цецо
Коментиран от #13
11:50 01.12.2017
8 истината
11:51 01.12.2017
9 Taraturimtigo
Коментиран от #15, #31
12:03 01.12.2017
10 гиги
12:20 01.12.2017
11 Антон
Карайте си газифицираните голфове и прогнили опелчета. Лежете под гнилите бараки, сменяйте си сами масло и филтри, обикалйте авто моргите за части пета употреба, и викайте ламбото е гадно, няма практическо приложение, и децата да му се радват.
Ахахаах, ганя ганя
Коментиран от #29
13:08 01.12.2017
12 The TRAPPER
Коментиран от #14
13:14 01.12.2017
13 гост
До коментар #7 от "Бате Цецо":
Мааалка си се объркал , третото хилядолетие почва от 3000 г. !!!!Коментиран от #18, #26, #37
13:23 01.12.2017
14 onq s konq
До коментар #12 от "The TRAPPER":
Тоиота да върви?Нема такава тоиота!Единствено некакви дърти жипки има от тоиота дето струват нещо!Коментиран от #36
13:26 01.12.2017
15 ТАД
До коментар #9 от "Taraturimtigo":
Браво!!! Само ти си вникнал кое точно е от трето хилядолетие от тая кола. Браво..13:26 01.12.2017
16 Гоце
13:34 01.12.2017
17 Dсдсд
13:39 01.12.2017
18 Зорлем
До коментар #13 от "гост":
Сега ако успееш да кажеш и колко хилядолетия са минали до днес, направо цена няма да имаш!13:46 01.12.2017
19 това което ни дразни
13:49 01.12.2017
20 газо
13:54 01.12.2017
21 Imthedevil
13:56 01.12.2017
22 високия
като стана 180 см ще си я купя.
Коментиран от #35, #41
14:02 01.12.2017
23 стар шофьор на стари брички
14:08 01.12.2017
24 Zikzok
Коментиран от #30
14:12 01.12.2017
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 СссереМ
До коментар #13 от "гост":
80% са съгласни с тебе.14:23 01.12.2017
27 Ко Речи
14:28 01.12.2017
28 редник
15:33 01.12.2017
29 Mediator
До коментар #11 от "Антон":
Той Ганьо е разбирач от класа.Много му отива да търси кусури, но ако трябва да свърши някоя работа, му лъсва простотията.17:03 01.12.2017
30 Mediator
До коментар #24 от "Zikzok":
Ш и Т в българския език се изписва като Щ. Малиииииии.................17:07 01.12.2017
31 Патриот
До коментар #9 от "Taraturimtigo":
Е нормално. После 12 чак на контакта и пак на линия за 30 минути. Важното е, че тия 30 минути няма да му струват 50лв като на бензинов автомобил ами 15, а може и безплатно (ирония разбира се)Гост, ти си много (обратното на умен), човеко! Типичният представител на 80те процента. Ти сигурно не знаеш и точните си години дали си 34 или 24. Сигурно грешиш с 10-тина години.
Обяснявам ти умник.
0-999 година - първо хилядолетие
1000-1999 година второ хилядолетие
2000 - нагоре - трето.
Останалите представители на 80-те процента, също да си го запишат!
Огън, кашлица и липса на интелект не могат да се скрият, независимо какво си мислите!
Коментиран от #32
17:21 01.12.2017
32 Антиелектрика
До коментар #31 от "Патриот":
Не му обръщай внимание, той като види електричка и изперква :)))))))))Просто е електрофил от сектата на Мъск.
Коментиран от #33
17:38 01.12.2017
33 chloe
До коментар #32 от "Антиелектрика":
Къде ги продават ? Купувам си една веднага :)18:25 01.12.2017
34 АЗТИТОЙ
21:32 01.12.2017
35 До висок
До коментар #22 от "високия":
Качи се като Путин на токчета и бегай купувай23:38 01.12.2017
36 Клъвтунь
До коментар #14 от "onq s konq":
То пък БееНВета пълно с читави.Влезне ли буква"Р" в месеца и ги зазимяваме.23:57 01.12.2017
37 Ммм
До коментар #13 от "гост":
До коментар 13 , май си отсъствал от училище доста. Според теб от 1 до 1000 година кое хилядолетие се води , може би -1. :)07:53 02.12.2017
38 Геро
До коментар #5 от "Байо":
Какъв паркет бе пич??Непрекъснато ще го удря отдолу:)))
11:20 02.12.2017
39 Коко
До коментар #1 от "ламбо":
Говориш така, защото си коментатор в живота, но не и играч16:32 02.12.2017
40 дръндер
21:14 02.12.2017
41 Някоя
До коментар #22 от "високия":
Много ми харесва!11:43 10.12.2017