22 Ноември, 2010 11:37 1 211 3

Hoerman са оптимисти за UEFA EURO 2012

  • hoerman

Немският концерн Hoerman продължи договора си с БФС за нови 2 години.

Само ден преди приятелската среща на България срещу Сърбия беше потвърдена информацията, че немската компания Hoerman  ще продължи спонсорския си договор с националния отбор по футбол на България. Това означава, че водещият европейски производител на врати за дома и индустрията – Hoerman  вярва в кампанията на българските национали за UEFA EURO 2012.

Новото партньорство беше отбелязано по нетрадиционен начин, като управителят на компанията за България Борис Главчовски покани клиенти и партньори на специална среща с треньора и отбора в базата в гр. Правец. Инициативата завърши с уникална фотосесия на Матеус и няколко футболисти на тренировъчния терен минути преди тренировката на отбора.

„Ние в Hoerman  сме изключително щастливи от сътрудничеството с БФС, вярваме в българския национален отбор по футбол и пожелаваме класиране за Евро 2012” – заяви Главчовски.  Футболни топки и екипи с автографи на целия отбор бяха раздадени от участващите във фотосесиятана  на дългогодишни клиенти и партньори на Hoerman България.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 VW&Mercedes

    1 0 Отговор
    Tova ne e avto novina ili gresha?
  • 2 M_SUX

    0 0 Отговор
    kwo e towa be?
  • 3 фен

    1 0 Отговор
    те пък намерили, кои да се снимат национали/кръчмари и позьори