Георги Кадиев
Лидерът на "Нормална държава" Георги Кадиев призна, че и до него са достигали информации за корупционни практики
“ Десислава Иванчева категорично не става за кмет – дали е взела пари, или не е друг въпрос, но чисто като управленец тя не става. Да си добър протестиращ не значи, че автоматично ставаш добър управленец. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Манго
11:15 25.11.2017
2 гюро
11:28 25.11.2017
3 незнайко
Коментиран от #5
11:53 25.11.2017
4 Емигрант
12:00 25.11.2017
5 мале мале
До коментар #3 от "незнайко":
Като ви гледам пък вие как се стараете- особено за държавните поръчки, дето са Х 5 платени, ръцете си оставяте! Да не мислиш че чиновник е монтирал тая статуя- пак ши са дебилните работници на някой феодал, геройски "спечелил" обществена поръчка!12:12 25.11.2017
6 Емигрант
Химическа кастрация и напалм, друго няма да оправи нещата.
12:19 25.11.2017
7 синя трева
12:29 25.11.2017
8 Анонимко
12:35 25.11.2017
9 СпасЪ
Коментиран от #10
13:13 25.11.2017
10 stukar
До коментар #9 от "СпасЪ":
Така хем ще опознаят по- добре телата си и и канализират напиращата сила на израстването! (Последното са думи на жена ми изтръгнати от лигочевските книги на модерните психолози, обясняващи и донякъде оправдаващи подобни вандалщини на тиенджерите)!13:34 25.11.2017
11 Брат ми
13:37 25.11.2017
12 европейско председателство
15:16 25.11.2017
13 Пазарен Либерализатор
15:16 25.11.2017
14 Истината винаги боли
20:16 26.11.2017