6 от 49
Първо теглене
11 , 13 , 19 , 34 , 36 , 40
Второ теглене
9 , 18 , 19 , 25 , 26 , 41
6 от 42
Първо теглене
2 , 26 , 28 , 29 , 30 , 31
5 от 35
Първо теглене
5 , 8 , 12 , 18 , 31
Второ теглене
1 , 13 , 14 , 19 , 33
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Симеон Симеонов
Уважаеми господа,
До кога ще се правите ,че нищо не виждате?
Кога ще направите една истинска проверка на тази крадлива и злоупотребяваща с доверието на хората институция, наречена спортен тотализатор ?
Кога най-накрая изстрадалия и обеднял човечец ще бъде сигурен, че двете левчета които дава ще отидат за спорта ,а не в джоба на някой, който после ще стане милионер купуващ бивши сгради на Максуел(лека му пръст) или някой който ще има други амбиции но те са пак на гърба на народа . Народа които се надява,че птичето може да кацне и на неговото рамо. Не бяха ли очевадни за Вас господа ситуации, за които и малките деца ще се осетят, че някой ги прави на глупак. А именно 5 мил. непотърсени, изчезнал щастливец, има и други, но капак на олигофренията и наглостта беше повторението на числата в два последователни тиража(идиота забравил да смени диска).
Та кажете докога?
Толкова ли не могат да наемат две момичета да въртят сферата и едно дете на късмета да вади топките?
Господа , вземете се в ръце и направете нещо по въпроса !
Не ни карайте да мислим,че и Вие сте в тази игра. Вече нищо не ме учудва но............. би било много жалко ако е така.
09:51 29.06.2012
2 pacoran
10:09 29.06.2012