25 Януари, 2024 17:15 1 105 8

ЦСКА със загуба

Юга отново не завърши мача

ЦСКА със загуба - 1

ЦСКА загуби и втората си контрола от зимната си подготовка в Турция. "Червените" отстъпиха с 0:1 на иранския Трактор.

Единственото попадение в срещата падна в 52-ата минута, когато Сафа Хади порази вратата на Густаво Бусато.

Амос Юга отново не завърши мача, като 15 минути преди края напусна за втори жълт картон.

Играчите на ЦСКА имаха ситуации през първата част, но Майкъл Естрада и Матиас Фаетон направиха пропуски. След почивката "червените" бяха безидейни и така и не успяха да достигнат до попадение, регистрирайки втора поредна загуба след поражението от Корона Келце преди пет дни.