Руският министър на отбраната Сергей Шойгу е инспектирал руските войски, участващи в така наречената от Русия "специална военна операция" в Украйна, предадоха световните агенции, цитирани от БТА, като се позоваха на руското министерство на отбраната.
В съобщение на министерството в "Телеграм" се казва, че Шойгу се е срещнал с военни на фронтовата линия и на команден пост, но не става ясно кога е била извършена визитата и дали Шойгу е посетил самата Украйна.
Видео, постнато заедно с изявлението на министерството, показва Шойгу във военен хеликоптер и две снимки, направени от въздуха на празни участъци земя.
Новината дойде ден след като руският президент Владимир Путин проведе заседание с висши руски военни, в това число и с Шойгу, за да чуе мненията им как би трябвало да продължи военната кампания в Украйна.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Котка ученият
Коментиран от #20
06:26 18.12.2022
2 Кремлин
Коментиран от #51
06:27 18.12.2022
3 ШОЙГУ
Коментиран от #30
06:31 18.12.2022
4 Тц тц
06:34 18.12.2022
5 Крал
Коментиран от #9
06:35 18.12.2022
6 Гръч
06:35 18.12.2022
7 Котка ученият
06:37 18.12.2022
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 РУСКИ ЛГБТ
До коментар #5 от "Крал":
В мойта глава нема бръмбари06:46 18.12.2022
10 Историчар
Коментиран от #13, #27, #32, #33
06:50 18.12.2022
11 Гулю Гулю Гулю
06:50 18.12.2022
12 Българин
До коментар #8 от "пак оня ,досадният":
Тва, че и ти няма да идеш да се биеш за своя идол -джуджето Вова не го коментираме, а?06:55 18.12.2022
13 Котка ученият
До коментар #10 от "Историчар":
И защо един гинеколог е по-добър от един еленовъд?07:03 18.12.2022
14 Рошко
07:05 18.12.2022
15 Вирус
07:05 18.12.2022
16 досаден до българин 12
07:10 18.12.2022
17 23787
Има ли кой в България да организира в антивоенни демонстрации!?
Путин, Байдън Зеленски Макрон
Спрете проклетата война!!!
07:14 18.12.2022
18 ГРАД КОЗЛОДУЙ
Коментиран от #26
07:31 18.12.2022
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 ГРАД КОЗЛОДУЙ
До коментар #1 от "Котка ученият":
ИЗВИНЯВАЙ господине какво или какво работитеКоментиран от #22
07:32 18.12.2022
21 Артилерист
Коментиран от #23
07:34 18.12.2022
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 ТОЯ НЕ ТРЕБЕ ЛИ ДА Е НОН СТОП НА ФРОНТЕ
До коментар #21 от "Артилерист":
Да черпи реалност от бойното поле....а Путин къде е.....Коментиран от #34
07:51 18.12.2022
24 Преминаващ оттук
да ви различат какви празни зелки носите на раменете си.
Коментиран от #31
07:51 18.12.2022
25 Гого
07:53 18.12.2022
26 С АГРЕСОРИ НЕ СЕ ПРЕГОВАРЯ
До коментар #18 от "ГРАД КОЗЛОДУЙ":
Те са трепат.....07:53 18.12.2022
27 Пате
До коментар #10 от "Историчар":
Има има Заедно с генерал Армагедон виждат сметката на фашагите . А тихо да не гепиш на Елена рогата навсякъде където има дупкиКоментиран от #29
07:55 18.12.2022
28 АБЕ ТОЯ НЕ СИ ЛИ ГУКАШЕ
07:57 18.12.2022
29 ТОЯ ЗАЕДНО С АРМАГЕДОНА
До коментар #27 от "Пате":
Докараха ВСУ пред портите на Донецк...от там тръгна Путин, сега е пак ....там....07:58 18.12.2022
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 наблюдател
До коментар #24 от "Преминаващ оттук":
до 24 ти от кои се броиш -от умните и красивите ли08:20 18.12.2022
32 Котка ученият
До коментар #10 от "Историчар":
На аз мисля, че при визитата е влязъл някой хаймарс на еленовъда втория любовник на вова в палатката и още да се чудят как да го обяват, може би ще бъде пак тютюнопушене до гесеема, но кой знае кога ще разберем! Герасимов също не се появяваше четири месеца след ходенето на фронта, но за жалост оцеля след раняването, ще видим сега как ще е!08:21 18.12.2022
33 Интелектуалът
До коментар #10 от "Историчар":
Писи пак се пишеш от интелектуалците, а си прост продажник, майка си я продаде сега е ред на децата.08:21 18.12.2022
34 Зеленото
До коментар #23 от "ТОЯ НЕ ТРЕБЕ ЛИ ДА Е НОН СТОП НА ФРОНТЕ":
Жуже а яз съм в бункера.Само като прекарам с белото излезна за една две снимки.
Коментиран от #37
08:25 18.12.2022
35 видео в хеликоптер,
08:26 18.12.2022
36 007
08:28 18.12.2022
37 ЧЕРВЕНОТО
До коментар #34 от "Зеленото":
Джуджакъ ъ вечно наквасен....той въобще не излиза от дупката08:31 18.12.2022
38 Чернобаевка
Груз 200 много. Тая година ,понеже Кока Кола си тръгна ,това ще са камионите за празниците Груз 200.
Коментиран от #41
09:01 18.12.2022
39 Леонсио
Претака зелето в бункера .
Коментиран от #42, #43
09:04 18.12.2022
40 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
09:04 18.12.2022
41 Харесвам те
До коментар #38 от "Чернобаевка":
Да да ама не набиха ти го на теб с един руски самарт яко до ушенцата бебе сладко09:05 18.12.2022
42 С майка
До коментар #39 от "Леонсио":
Ти претакват зелето после отива в палатките да обира краставиците милата09:06 18.12.2022
43 А тейкоти
До коментар #39 от "Леонсио":
Поема втора смяна на краставиците до като са наболи ако остане нещо и за теб с нежното устенце го смучкаш лекичко че имаш брекети много драскаш09:08 18.12.2022
44 Голем смех
Коментиран от #53, #59
09:24 18.12.2022
45 от статията, поне разбрахме,
09:25 18.12.2022
46 Даа
Коментиран от #54
09:26 18.12.2022
47 Антируснак - докрай и винаги
09:29 18.12.2022
48 д ъъъ
09:49 18.12.2022
49 Васил
09:49 18.12.2022
50 Историк
Коментиран от #52
10:37 18.12.2022
51 хахах
До коментар #2 от "Кремлин":
наведи се за сапуна да видиш кой не излиза от бункера хахаха10:52 18.12.2022
52 такава инспекция нали
До коментар #50 от "Историк":
няма друга такава10:53 18.12.2022
53 кво нещо е..
До коментар #44 от "Голем смех":
Генерал армии россии,отива в бандерско-без да е поканен от зеления смъркач..всв едно че си е в къщи..Коментиран от #56
11:47 18.12.2022
54 за зелените..
До коментар #46 от "Даа":
Ще требват над десет тира чували,оти след бахмут...урсула ще ги бройка отново,оти ще минат 125 000 бандери дека ги нема..11:55 18.12.2022
55 ШОЙГУ
12:43 18.12.2022
56 МАЙ МУ Е ЗА ПОСЛЕДНО
До коментар #53 от "кво нещо е..":
Като гледам кво става на фронта....12:48 18.12.2022
57 ттт
16:53 18.12.2022
58 Тоя бил на
Снимали го на хеликоптер някъде дълбоко в руските земи .
Като децата на Кадирката.
Те в Дубай ,а иначе били на фронта в Украйна.
Хаха
18:14 18.12.2022
59 На отиване
До коментар #44 от "Голем смех":
Шойгу е занесъл няколко кашона водка Путинка,да почерпи мобиките .като за последно ,понеже ще се върнат в чували .18:17 18.12.2022
60 Шойгун
Набирах мобики от моите бедни роднини и обещах на майките им ,че ще получат по един овен за награда.
18:23 18.12.2022