Тема: Украйна

Путин е получавал в реално време информация за операция "Паяжина". Кремъл: Не очаквайте пробив в преговорите

3 Юни, 2025 14:30 6 946 93

  • украйна-
  • паяжина-
  • русия-
  • кремъл-
  • владимир путин-
  • дмитрий песков-
  • путин

Кремъл заяви, че усилията за мир в Украйна са сложни и не бива да се очакват бързи решения

Путин е получавал в реално време информация за операция "Паяжина". Кремъл: Не очаквайте пробив в преговорите - 1
Снимка: БГНЕС/ EPA

Кремъл заяви днес, че усилията за постигане на споразумение за слагане на край на войната в Украйна са изключително сложни и че би било погрешно да се очакват бързи решения, предадоха Ройтерс и ТАСС, цитирани от БТА.

„Разбира се, не би било правилно да очакваме някакви незабавни решения или пробиви тук“, отбеляза говорителят на руското президентство Дмитрий Песков. В същото време той добави, че „работата продължава“.

Още новини от Украйна

Коментарите на Кремъл идват след като Русия каза на Украйна на мирните преговори в Турция вчера, че ще се съгласи да сложи край на сраженията само ако Киев се откаже от голяма част от своята територия и приеме ограничения върху размерите на армията си, отбелязва Ройтерс. Украйна многократно е отхвърляла тези искания.

Песков каза още, че споразуменията за размяна на военнопленници и тела на убити войници, сключени по време на разговорите в Истанбул, ще бъдат изпълнени и че работата за евентуално уреждане на конфликта ще продължи.

„В Истанбул бяха постигнати определени споразумения, които са важни - наистина, на първо място все пак хората [трябва да бъдат защитени със споразумения]“, подчерта говорителят на Кремъл. „Тези споразумения ще бъдат изпълнени“, добави той.

По думите на Песков Русия и САЩ все още не са се договорили за конкретни контакти в бъдеще между президента Владимир Путин и американския му колега Доналд Тръмп, но Путин е готов за контакти на високо равнище, ако те са добре подготвени.

Той обаче посочи, че тристранна среща между Путин, Тръмп и украинския президент Володимир Зеленски в близко бъдеще е малко вероятна. Такива контакти трябва да бъдат резултат от технически договорености, заяви Песков. „Честно казано, в близко бъдеще е малко вероятно“, каза говорителят на Кремъл, коментирайки изявлението на Белия дом, че Тръмп е отворен за такава тристранна среща.

Говорителят на Кремъл Дмитрий Песков заяви днес, че руският президент Владимир Путин е получавал в реално време информация за серията от украински удари по руски военновъздушни бази (станали известни като операция "Паяжина") и че разследването на нападенията продължава, предаде Ройтерс, съобщи БТА.

"Президентът е получавал информация за инцидента в онлайн режим. Знаете, че се води разследване, което бе заведено от Следствения комитет на Русия, и съответно имаше изявление на министерството на отбраната. Предлагам да изчакате резултатите от разследването и да се съсредоточите върху съдържанието на изявлението на руското министерство на отбраната", каза Песков.

Украйна заяви, че е използвала дронове, за да атакува базите, някои от които са разположени на хиляди километри отвъд украинско-руската граница. Киев твърди, че са били поразени общо 41 руски самолета. Агенция Ройтерс отбелязва, че не е могла да потвърди този брой.


Поставете оценка:
Оценка 3.2 от 49 гласа.


Свързани новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 си дзън

    48 56 Отговор
    Путин е гледал с безпомощно и с усмивка как изгарят самолетите му.
  • 2 честен ционист

    29 34 Отговор
    Вова избомби няколко селкостопански Ан и сега си развърза ръцете да оплете Бай Дочно в паяжината.
  • 3 Последния Софиянец

    54 34 Отговор
    Има клипове как руснаците превозват огромни ракети към фронта.Готвят отмъщение.Жителите на Киев масово бягат от града.

    Коментиран от #8, #9, #14, #33, #58, #68

  • 4 41 да се чете 14

    14 14 Отговор
    Имат дислексия, таке де дисцифрия
  • 5 си дзън

    31 26 Отговор
    За капак Путин сутринта е гледал как Мостът думва и лееко се накланя.
  • 6 Божеее , Боже

    18 23 Отговор
    Руziя и " Усилия за мир " ... Нонсенс 9222

    Коментиран от #11

  • 7 К.О.Т.а.р.А.К 🐱

    22 36 Отговор
    как не са се светнали украинците да отвлекат самальотите със свои пилоти...уверявам ви , че е напълно възможно-работил съм в РФ и ги знам какви са/джуджа щеше да гледа как се приземват в Киев

    Коментиран от #28

  • 8 си дзън

    27 21 Отговор

    До коментар #3 от "Последния Софиянец":

    Ракетите чакат на опашка пред моста да минат. Идеалната мишена.
  • 9 Дрътия Софианец

    24 11 Отговор

    До коментар #3 от "Последния Софиянец":

    Споко бе , има и паркирани камиони , които оплитат Паяжина ... 🤭🤫
  • 10 БОЛШЕВИК

    31 26 Отговор
    Тия дни ще има пържене на укри, ожесточават се действията.

    Коментиран от #16, #20

  • 11 честен ционист

    4 13 Отговор

    До коментар #6 от "Божеее , Боже":

    Вам не понять нашей души бездонной

    Коментиран от #30, #72

  • 12 гумата

    31 31 Отговор
    Путин не е знаел за операцията, защото ако е знаел значи всичките му военни са били напълно безпомщни. Освен това тази операция с танала за една до две минути. Или иначе казано били са напълно неспособни да се противопоставят. Не е забавно,че на другия ден руснаците са искали пълната капитулация на Украйна. След още една такава акция и руснаците ще трябва да стрелят с прашки и каквото им е останало от личния състав,, който трябва да бъде хранен всеки ден.

    Коментиран от #55, #69

  • 13 Бен Вафлек

    23 20 Отговор
    Не е излизал от бункера от 1/06. Включително за тоалетна.

    Коментиран от #32

  • 14 Тачо Пармака

    14 12 Отговор

    До коментар #3 от "Последния Софиянец":

    Имам клипове как рендосвам теб, женати и дъщерите ти....
  • 15 Шайгу, Герасимав, г де Авиация

    17 13 Отговор
    ИИИИХУУУУУУУУ ...Й
    АааааааХахахаха
  • 16 НКВД

    9 13 Отговор

    До коментар #10 от "БОЛШЕВИК":

    ...3 ДНЯ? Или.... 2 дня и ВСЕ?
    Аааааааааахааа
  • 17 И при всеки езривен самальот

    15 16 Отговор
    Е припадал
  • 18 Русенец

    35 11 Отговор
    Целта на тази операция е била да няма мирно споразумение.
    Някой много държи славяните да се избиват помежду си.
  • 19 Мухаха

    13 20 Отговор
    И са му сменяли памперса в реално време-руска измет
  • 20 Наритай Бг копейка

    15 19 Отговор

    До коментар #10 от "БОЛШЕВИК":

    Абе, ние да наритаме нашите копейки, пък другите да се оправят!

    Коментиран от #24

  • 21 Глупости

    21 15 Отговор
    Генералите ги е страх да казват истината, защото отиват директно в Сибир!
  • 22 пиночет

    19 19 Отговор
    Накрая палячото Путин, ще изтъргува Русия на Китай!
  • 23 Злобното Джуджи

    16 17 Отговор
    "...не бива да се очакват бързи решения..."

    Украйна не бърза.
    Колко още Паюжини има да ядат руснаците само те си знаят ))
  • 24 тъй ли

    18 8 Отговор

    До коментар #20 от "Наритай Бг копейка":

    Как ще нариташ някого, като си от 20-те процента, скрити в панелките и не смеещи да се покажат по светло?

    Коментиран от #31

  • 25 дядото

    14 12 Отговор
    паяжина и украйна,вие подигравате ли се.на базата на малкото информация от медиите и чиста логика тази операция е чиста проба удар нанесен на русия от запада

    Коментиран от #73

  • 26 Кремълски педофил с токчета (Плъх)

    17 12 Отговор
    Няма да мръдна от бункера!
  • 27 След това двамата с Медведев

    14 12 Отговор
    са влезли в як запой! Затова и руския удар ще се бави докато изтрезнеят!
  • 28 Томито

    15 8 Отговор

    До коментар #7 от "К.О.Т.а.р.А.К 🐱":

    Какво са ти причинили братушките, та ги мразиш? БойиЕбън....да!??😁

    Коментиран от #37, #38

  • 29 УНИЖЕНА русия

    22 20 Отговор
    Украйна се подиграха с великата непобедима руска Фашистка армия!!!
  • 30 Чети "Бесове" от Достоевски и

    14 15 Отговор

    До коментар #11 от "честен ционист":

    ще видиш , че руската "дълбока" душа си е една свинщина!
  • 31 Наритай Бг копейка

    20 15 Отговор

    До коментар #24 от "тъй ли":

    Наритай Бг копейка, предоврати лъжа, измама или кражба!
  • 32 Ядрения памперс

    10 11 Отговор

    До коментар #13 от "Бен Вафлек":

    Защо му е тоалетна като си има куфарче.
  • 33 огромни ракети с чипове от перални

    14 16 Отговор

    До коментар #3 от "Последния Софиянец":

    И що руските фашисти мъкнат огромни ракети към фронта? Щото им взривиха самолетите ли? :))))))
  • 34 Миризлив руски палячо крепостен

    11 15 Отговор
    Ами на нас Путин ни каза, че като победим,живота ни ще стане прекрасен, и ще станем много богати!
  • 35 Много хубаво

    3 4 Отговор
    Путин е има бест тайм евър!!!
  • 36 Отреазвяващ

    16 11 Отговор
    Все по-често се коментира за ,,раздвоеността" на Зеленски.За некомпетентно и на моменти нелогично ръководство.Уж слуша запада,пък руснаците знаят всичко Или руснаците са програмирали и проиграли веднъж всички сценарии или ?Няма логика в действията на Зеления потник.Въпрос на време.

    Коментиран от #90

  • 37 К.О.Т.а.р.А.К 🐱

    9 15 Отговор

    До коментар #28 от "Томито":

    не ги мразя-презирам глупостта в човека..както 2рата ти част от коментара...понеже си достатъчно елементарен , ще ти го обясня простичко как се превзема руска авиобаза-с ремарке със СПИРТяга ,,закуски,, и няколко местни девушки , хорошенкие , отгоре
  • 38 Хаха

    11 7 Отговор

    До коментар #28 от "Томито":

    Само първото бой, ако беше другото с Е, щеше да е най-щастливия гейписан на света😅 Затова ги мрази руснаците толкова гагаузчето, щот им е мяукал, ама не го е огряло в поза партер 😅
  • 39 КЪДЕ ПАШАТА ПУТИН

    15 8 Отговор
    ЩЕ СЕ СРЕЩА С ЕНИЧАР КАТО ЗЕЛЕНСКИ,ХЕМ ТЪП ХЕМ НАРКОМАН.АБСУУРД

    Коментиран от #52

  • 40 Гууд джоб

    8 12 Отговор
    Масирани атаки по Русия.

    Коментиран от #56

  • 41 На Марааа ако

    10 4 Отговор
    и го подам изозадзе ще пропише нормално,а не така екзалтирано. От липса на любв е .

    Коментиран от #75

  • 42 В реално време е било....

    7 12 Отговор
    Когато Зеленски го е избръмчал с 200🤣🤣🤣🤣🤣
  • 43 Дон Корлеоне

    7 9 Отговор
    Ботоксовия педофил с токчетата Путин е, вече бита карта, както и Копейкин, Плюнчо и палячовците от Възраждане!

    Коментиран от #54

  • 44 РФ е един огромен КЕН eф !

    8 12 Отговор
    Упорството на московските рашисти да не вдигнат бялото знаме само удължава агонията на разпадащата се Руслямска Феодалия.
  • 45 коолс

    7 12 Отговор
    Монголоида -педофил гледа като натровен!
  • 46 Така ще да е

    7 11 Отговор
    В реално време е получавал стомашни позиви на всяка минута !
    Памперси не са останали в бункера.
  • 47 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 48 Пусин е най-npoZтото жуже на света

    9 10 Отговор
    Много унило изглежда жужи недорасляка . Гледа както едно време когато не му оставят бакшиш за пренесения куфар или в таксито.
  • 49 си дзън

    9 10 Отговор
    Интересно, но Путин го няма никъде вече 4 дена бе. Хората се притесняват да не е получил нещо.
  • 50 Факт

    7 9 Отговор
    Путин изпълзя като Рамбо от хеликоптера, срещу украинските дронове и предизвика огромна вълна от смях по целия свят 🤣
  • 51 Димо

    8 11 Отговор
    Операция Паяжина потвърди, че руското разузнаване е в точката си на замръзване и въобще руската сила, мощ и възможности са далеч от реалността. Намеса на НАТО във всеки един момент би ги заличило доста бързо.
  • 52 Не знам

    7 7 Отговор

    До коментар #39 от "КЪДЕ ПАШАТА ПУТИН":

    Някой "Паша", да е стоял onикан в някой вмирисан бункер.
  • 53 МирО

    13 5 Отговор
    Бре голяма патардия за три 95-ци които са сигур на над 50 години (витлови двигатели) и един товарен самолет?!?!?! Но идеята трябва да се признае е много добра.
  • 54 на Путин

    11 10 Отговор

    До коментар #43 от "Дон Корлеоне":

    вече не му слагат ботокс, защото е противопоказен за деменцията, затова напоследък е заприличал на изсъхнала монголска мумия...:))))
  • 55 Да да

    7 9 Отговор

    До коментар #12 от "гумата":

    То има клипчета където шофира на една камион се е качил на покрива и хвърля камъни по дроновите , таззз Просия много Велика, хахахаха
  • 56 Тов. Членин

    2 6 Отговор

    До коментар #40 от "Гууд джоб":

    Аааааа Ета невазможна ..
  • 57 Джон

    7 5 Отговор
    А запартъка получи ли информация че са допуснали кримският мост а?Получи ли??
  • 58 хаха🤣

    8 7 Отговор

    До коментар #3 от "Последния Софиянец":

    така се получава като нямаш самолети, превозваш ракетите с каручки 🤣 🤣 🤣
  • 59 БгТопИдиот🇧🇬

    4 5 Отговор
    Службата за сигурност на Украйна (ССУ) заяви, че е атакувала пътния и железопътния мост, който свързва Русия и Крим, с подводни експлозиви, предаде Ройтерс.

    В изявлението на ССУ, което бе публикувано в "Телеграм", се казва, че рано тази сутрин са детонирани 1100 кг експлозиви и че при взрива са били повредени пилони на моста под водата.

    Съоръжението е ключов път за снабдяване на руските сили в Украйна.
  • 60 Така е

    3 8 Отговор
    При още една такава операция от страна на Украйна в русия ке настанат гражданска война срещу пут...ь..о та тогава няма де да бяга.
  • 61 Артилерист

    9 4 Отговор
    "Паяжината" наистина е голям удар срещу Русия и президента Путин, докато е получавал онлайн информация, е разговарял на живо в кабинета си с министър Белоусов, ген. Герасимов и ген. Мордвичев за ответния отговор. Той няма да е незабавен, за да могат укронацистите да претръпнат в очакване и да го поемат неочакван, но ще е чувствителен...
  • 62 голем смех

    4 4 Отговор
    Службата за сигурност на Украйна заяви, че е осъществила подводен взрив на подпорите на Кримския мост.

    Агенти на ССУ са поставили подводни мини в подпорите на моста и са задействали взривните устройства в нощта на 3 юни.

    Според украинската страна операцията е била подготвяна в продължение на няколко месеца, а за взривяването са използвани 1100 килограма експлозиви в тротилов еквивалент.

    Руските агенции смятат, че миниране не е имало, а е осъществена атака с морски дронове, като един от тях се е взривил близо до подпора на моста. "Врагът е имал достъп до камерите на моста", отчитат руснаците и твърдят, че моста продължава да работи. На кадрите, разпространени от украинските служби, е записан момента, в който се взривяват подпорите и дрон няма. Взривът обаче не отговаря на 1100 килограма тротилов еквивалент.
  • 63 леле

    3 6 Отговор
    Както са ги подпукали, до първи Септември украинците ще правят парад в Москва.
  • 64 Марк

    8 4 Отговор
    Целта на операция " Паяжина" скоро ще е болезнено ясна, но защо я приписвате на Украйна не разбирам. Още по-непонятно е защо Украйна се съгласява да и бъде приписана.
  • 65 ИНЖ1

    5 3 Отговор
    РККА е пълна пародия!!!! Новият СССР - също!!! Тотална некадърност и некомпетентност!!!!!
  • 66 варна

    3 1 Отговор
    да не са бутнали случайно Кримския мост ?

    Коментиран от #76

  • 67 Мишел

    6 1 Отговор
    "Помогнете да намерим човека: В Русия "загубиха" Путин след операция "Паяжина. Вече 4 дни няма никакви изявления или новини от Путин. Z-патриотите явно неслучайно се безпокоят какво се случва тези дни с Путин и защо той се губи. Той не е правил никакви изявления по повод безпрецедентната украинска операция, която, ако се потвърдят данните на украинското командване, ще е най-сериозният удар по военната машина на Русия от началото на войната. Z-патриотите имат и друго притеснение. Те се съмняват вече дали изобщо Русия е в състояние да отговори по някакъв начин на атаката срещу руските военни авиобази. "
  • 68 хаха

    2 3 Отговор

    До коментар #3 от "Последния Софиянец":

    Най-вероятно руснаците първо искат да проверят дали само украинците са направили зулума или някой отвън им е "помогнал". Тогава може да се очакват и ракети. И не си прав за придвижване към границата на такива. Нямат ракети с обсег 500км и нагоре ли, що ли? Каква е разликата дали ракета с обсег 3000км ще хвърчи на 500, 1000 или от границата на 200?

    Коментиран от #87

  • 69 хаха

    3 1 Отговор

    До коментар #12 от "гумата":

    Да е писано, че е знаел ПРЕДИ? Писано е, че ПО ВРЕМЕ НА е следил онлайн. А това всъщност се очаква да е така- звънят му спешно и той наблюдава какво стана и решава дали да натисне червеното копче за отговор.
  • 70 Наблюдател

    2 2 Отговор
    Ако е така както казва Путин, че украинци няма, а от двете страни са само руснаци, то тогава по-добре за света ще е да се тепат колкото се може повече. Навремето пак объркаха света с ВОР, но тогава бели и червени не можаха да се изтепат докрай.
  • 71 Мишел

    2 0 Отговор
    "Службата за сигурност на Украйна заяви, че е осъществила подводен взрив на подпорите на Кримския мост.
    Агенти на ССУ са поставили подводни мини в подпорите на моста и са задействали взривните устройства на 3 юни. Руските агенции смятат, че е осъществена атака с морски дронове, като един от тях се е взривил в подпора на моста. "Врагът е имал достъп до камерите на моста", отчитат руснаците"
  • 72 Божеее , Боже

    1 1 Отговор

    До коментар #11 от "честен ционист":

    Я отлично знаю , Что в вашей душе ... Самогон и Водка .. Если Нет , Тройной , конечно ...
  • 73 хаха

    7 1 Отговор

    До коментар #25 от "дядото":

    Затова и руснаците не правят изказвания, а разследват. Събират доказателства кой е замесен. При нещо да покаже, че западът е вътре, ще има ракети по 1-2 бази поне за предупреждение да си опичат акъла от тук нататък. Ако не се хване нищо за западняци, просто ракетите ще са в Киев.
  • 74 Последния Софиянец

    5 0 Отговор
    Кримския мост пак е заминал у тинята! Копейките кво ще кажат!

    Коментиран от #78

  • 75 Брачет,

    2 2 Отговор

    До коментар #41 от "На Марааа ако":

    Пращай бабичката на Дунав мост , да ощастливи дядя Ваня , като "дойде" .. 🤭😁
  • 76 4️⃣4️⃣5️⃣5️⃣

    3 3 Отговор

    До коментар #66 от "варна":

    Да, два подводни зрива до главните колони на арката, нема да го бъде и него като галкохолната джамахирия! Ще падне рев у бункера, копейките още не знаят, чакат указания от тьота!
  • 77 стоян георгиев

    1 3 Отговор
    Много добре щом в реално време е гледал какво се случва.за това и толкова бързо прати новата делегация в истанбул.
  • 78 Е туй вече не се трае....

    1 1 Отговор

    До коментар #74 от "Последния Софиянец":

    Да не е паежинясъл моста бре? 🙊
  • 79 Аз пък искам...

    1 2 Отговор
    Да взема една права лопата с чип/български/ и да изсвяткам една копейка в кратуната, дето ме лъгаха че братушките били велики, силни и непобедими, таратанци велики, в една нищо и никаква паяжина се омотаха като патета в кълчища.

    Коментиран от #93

  • 80 Пияна сг.ан

    3 1 Отговор
    Д.жудж.ака гледа като пръ.днал заек в люцерна
  • 81 След това нападение

    4 2 Отговор
    дълбоко в Русия, тя следвайки ядрената си доктрина има право законно да използва ядрено оръжие. Да не дава господ! Не знам някои хора защо така се радват.

    Коментиран от #83, #88, #89

  • 82 Последния Софиянец

    4 3 Отговор
    СБУ винаги довежда плановете си докрай и никога не се повтаря. Преди това два пъти ударихме Кримския мост - през 2022 и 2023 г. Затова днес продължихме тази традиция под вода. На територията на нашата държава няма място за никакви незаконни обекти на Руската федерация. Следователно Кримският мост е абсолютно легитимна цел, особено като се има предвид, че врагът го използва като логистична артерия за снабдяване на войските си. Крим е Украйна и всякакви прояви на окупация ще получат нашия суров отговор", обяви Малюк,
  • 83 4️⃣4️⃣5️⃣5️⃣

    3 3 Отговор

    До коментар #81 от "След това нападение":

    Подлого изгнила, украинците им бутнаха пак моста, изгрезней и спри да бълнуваш!
  • 84 Поп Гундяев

    2 2 Отговор
    Азиатските фашизирани скотове са в шок. От измисления авторитет на пиянската им империя не остана помен . Демократичния свят ликува. Във Северна Корея си сложиха черни кърпи.
  • 85 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 86 Механик

    1 0 Отговор
    Разбира се , вярвам му . Той гледал и се чудел какво става .
  • 87 Голям майтап

    2 0 Отговор

    До коментар #68 от "хаха":

    Остава само и чужденци да са участвали в паяжината,тогава резила за ватенките е тотален.
  • 88 Ехоооо

    4 0 Отговор

    До коментар #81 от "След това нападение":

    Употребата на ЯО не е проста работа!Русия беше предупредена много кратно да се въздържа.Китай първа ще реагира на рова безумство!
  • 89 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 90 А бе кух

    0 0 Отговор

    До коментар #36 от "Отреазвяващ":

    кога най сетне ще изтрезнееш
  • 91 кире

    0 1 Отговор
    изгоряха картонените макети-тези скъпи самолети да не са защитени -е много изненадващо ,по скоро смайващо
  • 92 Атина Палада

    2 0 Отговор
    А и на нас ни казаха от пасьола да викаме за тръмп,.че щял да спре разпада на гнилата матушка и да ни подари нещо от Украина, даже бонуси обеща пияната тьота!
  • 93 7777777

    0 2 Отговор

    До коментар #79 от "Аз пък искам...":

    Аз пък с кеф бих ти нарекъл един боен чук в простата ти евроатлантическа кратуна.
Новини по държави:
Новини САЩ, Новини Великобритания, Новини Германия, Новини Италия, Новини Франция, Новини Испания, Новини Гърция, Новини Украйна, Новини Белгия, Новини Китай, Новини Сирия, Новини Сърбия, Новини Бразилия, Новини Австралия, Новини Япония, Новини Швейцария, Новини Северна Македония, Новини Турция, Новини Полша, Новини Румъния, Новини Иран (Ислямска Република), Новини Австрия, Новини Нидерландия, Новини Северна Корея, Новини Всички държави, Новини Унгария, Новини Канада, Новини Литва, Новини Индия, Новини Мексико, Новини Южна Корея, Новини Хърватия, Новини Норвегия, Новини Дания, Новини Финландия, Новини Ирландия, Новини Аржентина, Новини Дубай, Новини Португалия, Новини Словакия, Новини Беларус, Новини Латвия, Новини Естония, Новини Словения, Новини Чехия, Новини Швеция, Новини Ирак, Новини Афганистан, Новини Албания