Неизвестни крадци оставиха без гуми 22 автомобила за една нощ в дилърски център на Chevrolet в Тексас. Без колела са оставени предимно чисто нови коли от модела Camaro, а щетите се изчисляват на над $100 000, съобщава хюстънският портал KHOU.
На кражбата се натъкнали служители на DeMontrond Chevrolet в неделя сутринта, които открили паркинга на представителството пълен със "събути" нови автомобили. Крадците се насочили към колите с възможно най-скъпи джанти и гуми. Пострадали освен Camaro са няколко луксозни седана и пикапи.
Откраднати са общо 88 колела на средна стойност $1 137. Пострадали са каросериите на много от окрадените Chevrolet-и, които апашите дори не си направили труда да подпрат на трупчета.