Огнена сцена като от филм се разигра в събота в посреднощ в столичния квартал Люлин, пише в. "24 часа". Пламъци обгърнали сеат при опит на водача да запали колата.
Колата била паркирана пред блок 501. Пукане на гуми и пръсване на стъкла изкарали по балконите люлинчани, които си спомнили за мутренските години на прехода.
От МВР съобщиха,че причина за огъня е техническа неизправност на автомобила. Най-вероятно става дума за повреда на добавената от собственика газова уредба на колата.