Огромна колона се е образувала в Кресненското дефиле от прибиращи се от Гърция българи, съобщиха читатели на ФАКТИ.
Колоната от автомобили се простира на близо 8 км. на пътя от Банско към Симитли.
Засилен е трафикът на моторни превозни средства по автомагистрала „Хемус“ в посока София. Това съобщиха от ОДМВР - София.
В района преди тунел „Витиня“, където има временна организация на движението поради ремонтно-възстановителни дейности, към момента се е образувала колона от автомобили от около 1 км.
Осигурени са допълнителни екипи на „Пътна полиция“ при ОДМВР - София за подпомагане на трафика и оказване на съдействие на водачите при необходимост.
Поставете оценка:
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка от 0 гласа.