Винаги съм давал пари за хората. Не мога да съществувам така - всички около мен да са зле и да са бедни. Целта на Бойко и Шиши е никой да няма нищо и всичко да е в тях.
Това заяви във "Фейсбук" бившият хазартен бос Васил Божков.
Поставете оценка:
Оценка 4.5 от 52 гласа.