ПП ГЕРБ внесе в Софийски градски съд искова молба за 100 000 лв. срещу Бойко Рашков във връзка с изявленията му за парите от магистрала „Хемус“, съобщи Нова тв.
Делото е образувано и разпределено на съдия докладчик.
14 Януари, 2022 12:55 4 768 88
Свързани новини
Харалан Александров: ГЕРБ не се нуждае от спасение, защото ще се самоспаси
Костадинов: Единствената разлика между ПБ и ГЕРБ е, че в "Прогресивна България" има повече гербаджии
Кутев: Не знам защо ГЕРБ и ДПС подкрепят решенията ни, може би много добре оценяват политиките ни
Андрей Новаков: Институциите в Европа намират много сходни модели на поведение между България и Орбан. Задават се санкции от Брюксел
Делян Добрев напуска парламента! Отстъпва място на младите в политиката