Въпреки слуховете за обтегнати отношения, бившата футболна звезда Дейвид Бекъм отправи трогателно послание към всичките си деца по случай Деня на бащата, включвайки и най-големия си син Бруклин, пише woman.bg.
В своя профил в социалните мрежи Бекъм публикува стара снимка, на която позира усмихнат заедно с децата си, когато Бруклин е бил още момче. Постът беше придружен от емоционално послание.
„Най-важната ми работа е да бъда баща... Обичам ви всички и благодаря на мама Виктория, че ми даде нашето прекрасно семейство. Честит Ден на бащата на всички бащи по света“, написа той.
View this post on Instagram
A post shared by David Beckham (@davidbeckham)
Съпругата му Виктория Бекъм също отбеляза празника, като сподели снимка на Дейвид с децата им и го поздрави с топли думи.
„Дейвид, ти наистина си най-добрият баща. Най-голямото ти постижение винаги са били нашите прекрасни деца и ние те обичаме много. Честит Ден на бащата“, гласеше нейният коментар.
Въпреки публичните жестове от страна на родителите му, Бруклин Бекъм не е коментирал нито една от публикациите, което подхрани спекулациите за продължаващо напрежение в семейството.
Наскоро Виктория коментира за първи път предполагаемата вражда в интервю за „The Wall Street Journal“.
Тя заяви, че двамата с Дейвид много обичат децата си и винаги са се стремили да бъдат най-добрите родители. От своя страна, Бруклин направи индиректна препратка към семейните противоречия в своя скорошна реклама, която бързо набра популярност онлайн.