След завръщането си от екзотичното пътуване до Китай телевизионният водещ Сашо Кадиев избра първо да посети най-важното за него място – дома на майка си, актрисата Катето Евро. В пътуването до азиатската държава той беше придружен от дъщеря си Кати, а веднага след кацането в България се отправи към бащиния дом, както самият той казва в първото си видео в социалните мрежи след завръщането.
"Откъдето и да си дойде човек вкъщи, при майка си, която в момента ми прави шницели, каза Сашо Кадиев и продължава: ...ами то няма по-хубаво!"
Актрисата пък с радост посрещна сина си с любимите му домашно приготвени ястия. Тя показа как приготвя домашни шницели с картофено пюре. Докато се трудеше над печката Катето Евро каза: "Ти си се измъчил в Китай. Като гледам колко вкусно сте си яли с Кати...", но Сашо бързо я прекъсна: "Не е така, майко, като видях какво Ивчето яде и си викам: Тръгвам от тука!"
Сашо Кадиев благодари на майка си за грижите, които тя полага за бъдещата майка в негово отсъствие, като призна, че внимателно е следял какво се сервира у дома дори от другия край на света.
Само ден по-рано Катерина Евро публикува в социалните мрежи видео, в което показва как приготвя разнообразни домашни специалитети за снаха си. Сред ястията бяха супа със скариди, спанак с ориз и свинско филе по френски.
Вижте тази публикация в Instagram.Публикация, споделена от Александър Кадиев (@al.kadiev)