Отидете към основна версия

5 212 14

Елени превзеха Лондон (СНИМКИ+ВОДЕО)

  • елени-
  • лондон-
  • превзеха-
  • изолация-
  • диви животни

Социалната изолация, причинена от COVID-19 се оказа добре дошла за дивите животни

Голямо стадо елени реши да се установи в столицата на Великобритания, като се възползва от обезлюдените улици на града, изпразвани заради пандемията на коронавируса.

Жителите, които си стоят по домовете в квартал Харолд Хил разказват, че стадо елени наскоро се е преместило в района и пасе на воля от моравите им.

Животните спокойно се разхождат по улиците и се припичат на слънце по тревните площи.

Певецът и текстописец Били Брег публикува в Twitter снимки на елените, които се скитат по празните улици и ядат трева от моравите пред къщите необезпокоявани от никого.

Според местните стадото е дошло от района от парк Дагнам.

Поставете оценка:
Оценка 4.3 от 12 гласа.

Свързани новини