Джъстин Тимбърлейк успя да разгневи хиляди родители от цял свят с коментар, който направи в интервю, дадено пред американското радио SiriusXM.
Певецът и съпругата му Джесика Бийл са семейство от 2012 г., а плод на любовта им е 5-годишният им син Силас.
Певецът бе гост от разстояние на радиопредаването Hits1, където разказва за живота в изолация. На въпроса как се той и жена му се справят с грижите за детето им, той отговори:
„Най-много ме притеснява да бъда родител 24 часа. Това е просто нечовешко“.
“You guys have one kid and millions of dollars, I’m going to lose it." https://t.co/6BUm4obzo6
— Glamour (@glamourmag) April 10, 2020
След този коментар разгневени потребители се опитаха да обяснят на звездното семейство какво означава да си наистина родител, особено по време на настоящата пандемия.
„Отглеждам малкото си дете сама. Същевременно се опитвам да работя от вкъщи с намалена заплата и на всичкото отгоре трябва да се правя, че всичко е наред. Ето, това е да си родител 24 часа“.
Друг потребител коментира:
„ Аз съм медицинска сестра, която се опитва да прекарва време с децата си, надявайки се, че няма да ги зарази с този ужасен вирус“.
Има и такива потребители, които се шегуват с коментара на Тимбърлейк:
„Те двамата знаят ли, че през тези 24 часа могат и да сложат детето си да поспи?“