Отидете към основна версия

45 272 13

София Маринкова от сериала "Ол инклузив" се събра с бившия си мъж Христо Терзиев

  • софия маринкова-
  • ол инклузив-
  • сериал-
  • христо терзиев-
  • бивш

Христо играе ски инструктор в сериала, в който актрисата е в една от двете главни женски роли

София Маринкова се събра с бившия си мъж Христо Терзиев в комедийния сериал на Нова телевизия „Ол инклузив”.

Хубавата актриса е в една от двете главни женски роли в сериала от самото му начало. Тя влиза в образа на Елена. В третия сезон продуцентите намериха роля и за бащата на нейното дете, с когото е разделена от години.

Христо играе ски инструктор. В сценария има двама ски инструктори – Явор, който е бивше гадже на Ели и има доста солидно участие, и Киро, който се появява в кадър само от време на време. Именно вторият герой е поверен на Терзиев.

Не е известно дали причината да му дадат тази малка роля е, че не е бил подходящ за по-голямата, или просто актрисата е помолила да му изберат образ, който има възможно най-малко общи сцени със самата нея. Известно е, че след раздялата си с Христо звездата има сериозна връзка с радио водещия Драгомир Симеонов. Нищо чудно той да ревнува от бившия ѝ мъж и точно тази ревност да я държи далеч от него дори в работата, пише show.blitz.bg.

Поставете оценка:
Оценка 3.2 от 11 гласа.

Свързани новини