Отидете към основна версия

8 854 17

Жени Марчева разцъфна с новата си любов

  • жени марчева-
  • нова любов-
  • годеж-
  • сватба

Преди няколко месеца журналистката изненадващо се появи в ефир с годежен пръстен

Новата водеща на "Защо господин министър?“ Жени Марчева скоро може да вдигне сватба, издават нейни колежки. Те обаче не очакват това да се превърне в грандиозно събитие, а по-скоро да бъде в тесен кръг и без излишни фанфари. Преди няколко месеца бившата водеща на съботно-неделния сутрешен блок на bTV изненадващо се появи в ефир с годежен пръстен, който не можа да скрие и така стана ясно, че около нея има нова любов, пише "Галерия“.

Освен това Жени публикува в социалните мрежи снимки, на които буквално цъфти от щастие.



За новата си авантюра 49-годишната тв водеща обаче не иска да казва нищо, а за нея знаят само най-близките ѝ приятели. Тя крие името и професията на новия си възлюбен, което пък кара любопитни нейни колеги да шушукат, че става дума за известен човек, и то свързван с политиката.

Наистина за всички около нея раздялата с мъжа ѝ - бизнесмена Мартин, е голям шок, защото предстоеше да празнуват 20-годишен юбилей. За това каква е причината, мнозина заподозряха изневяра или липса на достатъчно време за семейството от страна на амбициозната Марчева, която се е отдала на професията си изцяло.

Поставете оценка:
Оценка 3.3 от 13 гласа.

Свързани новини