Манчестър Сити спечели мегадербито от втория кръг на Висшата лига срещу Ливърпул с 3:1 на своя "Етихад Стейдиъм". Така отборът събра пълен актив от 6 точки и е едва четвъртият тим, който е постигнал две победи в първите два кръга на Висшата лига. Героят за "Гражданите" бе не кой да е, а черногорският нападател Йоветич, който се разписа на два пъти - в 41-ата и 55-ата минути. Агуеро пък добави още един гол в 69-ата минута. Аржентинецът реализира точно 23 секунди след влизането си в игра на мястото на Джеко, който се контузи. Почетното попадение за гостите дойде след автогол на Сабалета в 83-ата минута. Морено пък дебютира за гостите и като цяло остави добри впечатления с представянето си, макар да имаше вина за първия гол на Сити.
Отидете към основна версия
26 Август, 2014 00:25 1 480 0