26 Август, 2014 00:25 1 416 0

Манчестър Сити размаза Ливърпул

  • манчестър сити-
  • ливърпул-
  • йоветич-
  • агуеро

Йоветич се превърна в герой за шампионите

Манчестър Сити размаза Ливърпул - 1
Снимка: БТА/АР
Манчестър Сити спечели мегадербито от втория кръг на Висшата лига срещу Ливърпул с 3:1  на своя "Етихад Стейдиъм". Така отборът събра пълен актив от 6 точки и е едва четвъртият тим, който е постигнал две победи в първите два кръга на Висшата лига.
 
Героят за "Гражданите" бе не кой да е, а черногорският нападател Йоветич, който се разписа на два пъти - в 41-ата и 55-ата минути. Агуеро пък добави още един гол в 69-ата минута. Аржентинецът реализира точно 23 секунди след влизането си в игра на мястото на Джеко, който се контузи.  Почетното попадение за гостите дойде след автогол на Сабалета в 83-ата минута.
 
Морено пък дебютира за гостите и като цяло остави добри впечатления с представянето си, макар да имаше вина за първия гол на Сити.
 
 


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА