Отидете към основна версия

784 1

Диего Коща и Гари Монк най-добри в Англия за август

  • диего коща-
  • гари монк-
  • висша лига

Двамата бяха определени за най-добър играч и най-добър мениджър

Снимка: БТА/AP

Нападателят на Челси Диего Коща и мениджърът на Суонси Гари Монк  бяха избрани за най-добър футболист и най-добър мениджър във Висшата лига за месец август.

Суонси е хитът на английския шампионат през този сезон. Отборът на Гари Монк  спечели първите си три мача от шампионата и с пълен актив от точки е на второ място в класирането след Челси. Към момента пък Гари Монк е едно от най-горещите имена във Висшата лига и ако отборът му продължава да се представя толкова стабилно, би било много вероятно през следващия сезон той да поеме някой от грандовете. В класацията Монк бе предпочетен пред Жозе Моуриньо от Челси, Пол Ламбърт от Астън Вила и Марк Хюз от Стоук Сити.

Новото попълнение  на Челси Диего Коща пък направо блести сред колегите си в Англия. След първите три мача в шампионата нападателят има отбелязани 4 гола и е начело в голмайсторската листа. Двамата най-заслужили в Англия за месец август ще се изправят един срещу друг още през тази събота. Тогава Челси и Сунси ще играят за едноличното лидерство във Висшата лига. 

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини