• медали-
  • емоции

Най-големият спортен форум в света е в разгара си

Олимпийските игри в Рио де Жанейро поднасят на зрителите уникални изживявания. Различните видове спортове допринасят за високото ниво на интерес. Факти.бг ви представя най-интересните фотоси от деня на Олимпиадата.

България с първи медал от Олимпийските игри! Елица Янкова завоюва бронза в борбата в категория до 48кг. В битката за отличието българката победи аржентинката Патрисия Алехандра Бермудес.

Германската двойка по плажен волейбол триумфира в олимпийския турнир. На финала те победиха представителките на домакина Бразилия.

Сърбинът Мирослав Радулица се бори с хърватски баскетболист по време на четвъртфиналната среща между двата отбора. Съседите ни успяха да надделеят с 86:83 и се класираха за полуфинала.

Представителката на Ямайка Илейн Томпсън се радва, след като е спечелила златния медал в дисциплината 200м спринт.

Американката Бриана Ролинс се готви да стартира на финала на 100м с препятствия.