Отидете към основна версия

2 168 3

Алваро Мората: Искам да завърша кариерата си в... Хетафе

  • мората-
  • хетафе-
  • кариера-
  • край-
  • ювентус-
  • атлетико мадрид

Испанецът изненада с избора си за последен отбор в своята кариера

Снимка: БГНЕС

Една от звездите на Ювентус Алваро Мората заяви, че иска да завърши кариерата си в испанския тим Хетафе, въпреки че Атлетико (Мадрид) винаги ще бъде част от сърцето му. Испанският нападател се завърна в Торино и от началото на сезона реализира шест попадения в осем мача.

„Винаги имате отбор, който подкрепяте от малък. Моят е Атлетико (Мадрид). Искам да е много ясно, че съм благодарен на клуба. Имам много добри отношения с Чоло и му пожелавам всичко най-добро. Никога не се знае и може да се срещнем отново. Не знам дали някога ще облека отново екипа на Атлетико. В момента съм много спокоен и се чувствам добре, но никога не се знае“, заяви Мората пред „Радио Марка“.

„Надявам се Атлетико да спечели Ла Лига. Трябва да се борят за това и с всеки мач играят още по-добре. Виждам ги, че са по-добри от Реал и Барселона“, добави испанецът, който се премести от младежкия отбор на Атлетико в Хетафе през 2007 година, след което игра за Реал (Мадрид) и Челси.

„Бих искал последната фланелка, която ще нося в кариерата ми да е тази на Хетафе. Имам много добри отношения с президента и хората там. Мисля, че благодарение на тях, аз съм играчът, който съм сега“, завърши Мората.

Поставете оценка:
Оценка 5 от 4 гласа.

Свързани новини