Отидете към основна версия

1 365 0

Иско вярва, че Реал пак ще е на върха

  • реал-
  • севиля-
  • иско

Полузащитникът коментира ситуацията в клуба след загубата от Севиля с 1:2 късно снощи

Снимка: БТА/AP

Халфът на Реал Мадрид Иско коментира ситуацията, в която изпаднаха „кралете“ след загубата от Севиля с 1:2. Иско изрази увереност, че „белите“ ще съумеят да се върнат на върха.

Припомняме, че след последните разиграли се събития, Реал е на трето място във временното класиране със 70 точки. Лидер е Атлетико Мадрид със 73, а Барса е втори със 72.

„Истината е, че получихме доста тежък удар. Ситуацията се промени. Ние обаче сме задължени да се изправим, защото сме Мадрид”, започна Иско.

„Остават ни още 8 мача и живеем с надеждата, че всичко ще се промени. Разликата в момента е много малка между първите три отбора“, каза още Иско.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини