27 Март, 2014 18:09 1 364 0

Иско вярва, че Реал пак ще е на върха

  • реал-
  • севиля-
  • иско

Полузащитникът коментира ситуацията в клуба след загубата от Севиля с 1:2 късно снощи

Иско вярва, че Реал пак ще е на върха - 1
Снимка: БТА/AP

Халфът на Реал Мадрид Иско коментира ситуацията, в която изпаднаха „кралете“ след загубата от Севиля с 1:2. Иско изрази увереност, че „белите“ ще съумеят да се върнат на върха.

Припомняме, че след последните разиграли се събития, Реал е на трето място във временното класиране със 70 точки. Лидер е Атлетико Мадрид със 73, а Барса е втори със 72.

„Истината е, че получихме доста тежък удар. Ситуацията се промени. Ние обаче сме задължени да се изправим, защото сме Мадрид”, започна Иско.

„Остават ни още 8 мача и живеем с надеждата, че всичко ще се промени. Разликата в момента е много малка между първите три отбора“, каза още Иско.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА