Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер вярва, че отборът му все още не е загубил шансове за титлата във Висшата лига. Според французина, "артилеристите" ще докажат това в следващия си мач срещу Манчестър Сити.
"Първото място остава нашата основна цел и приоритет. Когато хората говорят, че Евертън може да ни изпревари, ние от своя страна може да кажем, че сме способни да задминем лидерите.
Отборът не се е отказал от своите амбиции. Предстоящият мач ще покаже нашето отношение. На нашия стадион сме достатъчно силни. Мачът от първия кръг, когато отстъпихме с 3:6 показа, че ни трябва стабилна защита", коментира Венгер.
Голямото английско дерби между Арсенал и Манчестър Сити е днес от 19,30 часа.