Отидете към основна версия

782 0

Венгер: Не сме се отказали от титлата

  • венгер-
  • арсенал-
  • титлата-
  • манчестър сити-
  • дерби

Днес Арсенал излиза срещу Сити в голямото дерби на кръга

Снимка: БТА

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер вярва, че отборът му все още не е загубил шансове за титлата във Висшата лига. Според французина, "артилеристите" ще докажат това в следващия си мач срещу Манчестър Сити.

"Първото място остава нашата основна цел и приоритет. Когато хората говорят, че Евертън може да ни изпревари, ние от своя страна може да кажем, че сме способни да задминем лидерите.

Отборът не се е отказал от своите амбиции. Предстоящият мач ще покаже нашето отношение. На нашия стадион сме достатъчно силни. Мачът от първия кръг, когато отстъпихме с 3:6 показа, че ни трябва стабилна защита", коментира Венгер.

Голямото английско дерби между Арсенал и Манчестър Сити е днес от 19,30 часа.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини