29 Март, 2014 12:00 781 0

Венгер: Не сме се отказали от титлата

  • венгер-
  • арсенал-
  • титлата-
  • манчестър сити-
  • дерби

Днес Арсенал излиза срещу Сити в голямото дерби на кръга

Венгер: Не сме се отказали от титлата - 1
Снимка: БТА

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер вярва, че отборът му все още не е загубил шансове за титлата във Висшата лига. Според французина, "артилеристите" ще докажат това в следващия си мач срещу Манчестър Сити.

"Първото място остава нашата основна цел и приоритет. Когато хората говорят, че Евертън може да ни изпревари, ние от своя страна може да кажем, че сме способни да задминем лидерите.

Отборът не се е отказал от своите амбиции. Предстоящият мач ще покаже нашето отношение. На нашия стадион сме достатъчно силни. Мачът от първия кръг, когато отстъпихме с 3:6 показа, че ни трябва стабилна защита", коментира Венгер.

Голямото английско дерби между Арсенал и Манчестър Сити е днес от 19,30 часа.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА